<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=271489683739696&ev=PageView&noscript=1" /> <img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=393113194771905&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Aleksandra - Waleczna :-) 100 cm mniej w obwodach u 9-latki ? TAK !!!

 • Kobieta
 • 20 kwietnia, 2022

Rok temu przywitałam na I wizycie Olę i jej mamę Magdalenę. To było dla nich trudne spotkanie. Było mnóstwo emocji, były łzy, ale też prośba o pomoc i wyraźna chęć działania. Początkowe pomiary u Oli to ponad 60 kg przy wzroście 144 cm oraz zawartość tkanki tłuszczowej na poziomie 44% na 100% składu ciała. Wiedziałam, że mamy dużo do zmiany i zrobiłam, co mogłam żeby pomóc. Teraz, po prawie roku od rozpoczęcia współpracy Ola urosła do 152 cm. I schudła prawie 16 kg. Waga pokazuje cudowne 44,5 kg. Efekt spadku wagi to jedno, ale ilość centymetrów, jakie Ola zgubiła w obwodach swojego ciała porostu zachwyca. Klatka piersiowa-16 cm, talia- 30,5 cm, biodra- 18 cm, udo- 13,5 cm, łydka-5,5 cm, ramie- 8 cm, przedramię- 10 cm, co daje łącznie ponad 100 cm. Jestem zachwycona. Ola to moja gwiazda :-) 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolejny etap metamorfozy Amelki małej bohaterki

 • Kobieta
 • 12 stycznia, 2022

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku przywitałam w swoim gabinecie Amelkę i jej rodziców. Okazało się, że dziewczynka ma otyłość i musi zmienić nawyki żywieniowe. W moim gabinecie nie ma sytuacji bez wyjścia i po 4 miesiącach wspólnej pracy Amelka straciła na wadze 10 kg. Niesamowite samozaparcie i ogrom pracy dały kolejne efekty. Na przestrzeni około roku Amelka zrzuciła łącznie 15 kg z czego 13kg to była tkanka tłuszczowa !

Zapraszam do przeczytania dalszej części historii Amelii i jej rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nareszcie mogę kupić ubrania, które mi się podobają

 • Mężczyzna
 • 05 listopada, 2021

Duża motywacja do zmian i stosowanie się do zaleceń dały super efekt spadku 26 kilogramów. Już w pierwszym miesiącu diety udało się uzyskać spektakularny wynik w postaci 8,5 zgubionych kilogramów. To początek historii przemiany Pana Dominika… Zapraszam…

CZYTAJ WIĘCEJ

Znów wyglądam jak nastolatka

 • Kobieta
 • 30 kwietnia, 2021

Młoda mama, niedoczynność tarczycy i Hashimoto oraz nadwaga. Można? Oczywiście, nawet trzeba :-) Z przyjemnością prezentuje Historię Sukcesu Pani Katarzyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Amelka-mała bohaterka

 • Kobieta
 • 22 stycznia, 2021

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku przywitałam w swoim gabinecie Amelkę i jej rodziców. Okazało się, że dziewczynka ma otyłość i musi zmienić nawyki żywieniowe. W moim gabinecie nie ma sytuacji bez wyjścia i po 4 miesiącach wspólnej pracy Amelka straciła na wadze 10 kg. Zapraszam do przeczytania historii Amelii i jej rodziny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Schudnąć można w każdym wieku... Historia Pani Iwony

 • Kobieta
 • 05 listopada, 2020

Metamorfoza Pani Iwony pokazuje, że zmiana jest możliwa w każdym wieku.

Pomimo często podejmowanych prób zrzucenia wagi i stosowania różnych diet, efekt jo-jo pojawiał się zawsze. Co spowodowało że tym razem się udało? Zobaczcie co mówi Pani Iwonka...

CZYTAJ WIĘCEJ

Niesamowita przemiana Pani Moniki

 • Kobieta
 • 28 listopada, 2019

Upór i konsekwencja w dążeniu do celu zaowocowały pięknym wynikiem - 20kg! Pacjentka zgłosiła się do mojego gabinetu na początku czerwca 2019 roku. Dziś jest grudzień, a Pani Monika pracuje dalej nad swoją wymarzoną sylwetką. Jak sama mówi: „Oczywiście to nie jest koniec mojej drogi po lepsze życie. To dopiero początek.”

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ